Z dumą informujemy że jesteśmy oficjalnym partnerem w Polsce marki

istobal partner polska

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Myjnie samochodowe M1, M'START, M'NEX, FLEX5 i TRACER zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić Wasze oczekiwania.

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Akcesoria do myjni samochodowych

Odkryj wszystkie zalety naszych akcesorii do myjni samochodowych ISTOBAL.

Akcesoria do myjni samochodowych

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Nasze modele oferują maksymalną wszechstronność, aby dostosować się do specyficznych potrzeb Twojej floty.

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL

Zaprojektowane tak, aby przewyższyć Odkryj wszystkie zalety naszych myjni bezdotykowych.

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL
myjnie samochodowe istobal

System dozowania środka dezynfekującego

Wiele różnych rodzajów wody może być używanych w myjniach samochodowych (sieci wodoociągowe, studnie, z recyklingu, zdemineralizowanych).

Wszystkie te wody mogą wymagać procesu dezynfekcji w zbiornikach akumulacyjnych przed ich użyciem w myjni, ze względu na wzrost grzybów i bakterii w przechowywanej wodzie.

Ten system ma funkcję ciągłego pomiaru i dozowania.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Bios Recycler

Bios Recycler

Urządzenie do uzdatniania wody używane do mycia samochodów, autobusów i ciężarówek za pomocą systemu biologicznego, który zapewnia przepływ wody z recyklingu 6000 litrów / godzinę. Proces biologiczny eliminuje materię organiczną (DQO pochodzącą głównie z detergentów, wosków, olejów i węglowodorów), co zmniejsza zanieczyszczenie wody. Ponadto tworzenie się kłaczków oznacza łatwiejsze usuwanie cząstek osadowych i koloidów.
ZEOLIS Recycler

ZEOLIS Recycler

Moc ZEOLIS pochodzi ze stosowania zeolitów, nowej substancji filtracyjnej pochodzenia wulkanicznego, która jest bardzo porowata i ma gęstość podobną do gęstości wody. Ten rewolucyjny materiał oferuje dokładną filtrację: woda przepływa przez nie w całkowicie jednorodny sposób, wykorzystując całą powierzchnię filtracyjną zeolitu. Dodatkową korzyścią jest to, że wysoka prędkość filtracji oznacza, że można znacznie zmniejszyć gabaryty jednostek, zapewniając maksymalną wydajność w minimalnej przestrzeni.
Demineralizator nisko-przepływowy

Demineralizator nisko-przepływowy

Kompaktowy montaż. Trwałe membrany (z właściwą konserwacją). Szeroki wybór opcji przed demiralizacją Opcjonalna dezynfekcja wody demineralizowanej po obróbce.
Demineralizator średnio-przepływowy

Demineralizator średnio-przepływowy

Osiągnięcie doskonałego wykończenia, bez skaz, zależy od jakości wody użytej do końcowego płukania. Wynik zaczyna być akceptowalny, gdy zawartość rozpuszczonych substancji stałych jest mniejsza niż 100 ppm * (mg / litr). Ale nie każda woda może naturalnie osiągnąć ten poziom jakości. Stąd potrzeba jednostek demineralizujących Istobala. Są kompletnym rozwiązaniem, zdolnym do zmniejszenia ilości rozpuszczonych substancji stałych w wodzie do poziomu między 10-70 ppm (mg / litr). Poza tym zajmują minimalną ilość miejsca, gdy są zainstalowane w małej sterowni lub na zewnątrz, chronione przez szafkę.).
Separator węglowodorów

Separator węglowodorów

Nasze separatory są przeznaczone do zatrzymywania węglowodorów zawartych w wodzie produkowanej w procesie mycia pojazdów, jak również wody deszczowej i spływu powierzchniowego, dzięki czemu osiąga stężenie <5 mg / l.