Z dumą informujemy że jesteśmy oficjalnym partnerem w Polsce marki

istobal partner polska

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Myjnie samochodowe M1, M'START, M'NEX, FLEX5 i TRACER zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić Wasze oczekiwania.

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Akcesoria do myjni samochodowych

Odkryj wszystkie zalety naszych akcesorii do myjni samochodowych ISTOBAL.

Akcesoria do myjni samochodowych

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Nasze modele oferują maksymalną wszechstronność, aby dostosować się do specyficznych potrzeb Twojej floty.

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL

Zaprojektowane tak, aby przewyższyć Odkryj wszystkie zalety naszych myjni bezdotykowych.

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL

Istobal

ISTOBAL - lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do mycia i pielęgnacji samochodów.

Silna ekspansja na rynki zagraniczne daje firmie ISTOBAL silną pozycję na arenie międzynarodowej, jako jednej z najlepszych europejskich firm w branży. 
ISTOBAL jest światowym punktem odniesienia w ponad 75 krajach i jest silnie zaangażowany w innowacje i wydajne globalne rozwiązania.

Silna ekspansja na rynki zagraniczne daje firmie ISTOBAL silną pozycję na arenie międzynarodowej, jako jednej z najlepszych europejskich firm w branży. ISTOBAL jest światowym punktem odniesienia w ponad 75 krajach i jest silnie zaangażowany w innowacje i wydajne globalne rozwiązania.

Firma ISTOBAL, założona przez Ismaela Tomása Alacreu w 1950 roku, zdołała zachować charakter firmy rodzinnej. 
Obecnie trzecia generacja właścicieli - prowadzi międzynarodową korporację, składającą się z 10 spółek zależnych i 3 zakładów produkcyjnych i montażowych w Europie i Ameryce. 
Sprzedaż międzynarodowa, w najnowszym sprawozdaniu finansowym, wynosi 124 milionów euro, co stanowi 80% przychodów firmy.

Firma ISTOBAL, założona przez Ismaela Tomása Alacreu w 1950 roku, zdołała zachować charakter firmy rodzinnej. Obecnie trzecia generacja właścicieli - prowadzi międzynarodową korporację, składającą się z 10 spółek zależnych i 3 zakładów produkcyjnych i montażowych w Europie i Ameryce. Sprzedaż międzynarodowa, w najnowszym sprawozdaniu finansowym, wynosi 124 milionów euro, co stanowi 80% przychodów firmy.

Grupa ISTOBAL zatrudnia ponad 800 osób i opiera się na światowej sieci dystrybutorów, które wzmacniają zagraniczną obecność firmy. 

Skoncentrowanie się na usługach pozwala ISTOBAL dostarczać kompleksowe rozwiązania obejmujące: projektowanie, przez dział badawczo-rozwojowy stale generujący pomysły, prototypy i patenty; produkcja i inżynieria procesowa o wysokiej elastyczności operacyjnej i najnowszych osiągnięciach technologicznych; oraz marketing i wsparcie techniczne dzięki skonsolidowanej sieci wyszkolonych sprzedawców i techników.

Grupa ISTOBAL zatrudnia ponad 800 osób i opiera się na światowej sieci dystrybutorów, które wzmacniają zagraniczną obecność firmy. Skoncentrowanie się na usługach pozwala ISTOBAL dostarczać kompleksowe rozwiązania obejmujące: projektowanie, przez dział badawczo-rozwojowy stale generujący pomysły, prototypy i patenty; produkcja i inżynieria procesowa o wysokiej elastyczności operacyjnej i najnowszych osiągnięciach technologicznych; oraz marketing i wsparcie techniczne dzięki skonsolidowanej sieci wyszkolonych sprzedawców i techników.

Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów chemicznych nowej generacji, finansowania i rozwiązań marketingowych dla swoich klientów uzupełnia ofertę kompleksowych usług ISTOBAL. 
Wszystko to odbywa się z myślą o potrzebie dostosowania produktów do wymagań rynku i wzrostu zadowolenia dla użytkowników końcowych.

Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów chemicznych nowej generacji, finansowania i rozwiązań marketingowych dla swoich klientów uzupełnia ofertę kompleksowych usług ISTOBAL. Wszystko to odbywa się z myślą o potrzebie dostosowania produktów do wymagań rynku i wzrostu zadowolenia dla użytkowników końcowych.