Z dumą informujemy że jesteśmy oficjalnym partnerem w Polsce marki

istobal partner polska

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Myjnie samochodowe M1, M'START, M'NEX, FLEX5 i TRACER zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić Wasze oczekiwania.

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Akcesoria do myjni samochodowych

Odkryj wszystkie zalety naszych akcesorii do myjni samochodowych ISTOBAL.

Akcesoria do myjni samochodowych

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Nasze modele oferują maksymalną wszechstronność, aby dostosować się do specyficznych potrzeb Twojej floty.

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL

Zaprojektowane tak, aby przewyższyć Odkryj wszystkie zalety naszych myjni bezdotykowych.

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL
myjnie samochodowe istobal

Extrashine wax

ZALETY

  • Suszenie jest skuteczne, a produkt pozostawia przyjemny brzoskwiniowy zapach.
  • Wosk z ekstraktu chroni karoserię przed promieniowaniem UV. Kolory samochodów zanikają z upływem czasu, szczególnie jaśniejsze, tracąc swoją intensywność w wyniku działania słońca. Wosk Extrashine przywraca ich blask.
  • Zapewnia również lustrzany połysk po myciu. Plus dla naprawdę wymagających klientów.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Clean facilities

Clean facilities

Zalety Czyści i dezynfekuje podłogę stanowisk myjni. Eliminuje pleśń na wilgotnych powierzchniach, zapobiegając ich śliskości. Jego związki chloru usuwają brud i zapobiegają jego ponownemu pojawieniu się, stanowiska pozostają czyste przez długi czas.
Clean machinery

Clean machinery

Zalety: Idealny do wszystkich rodzajów zabrudzeń w myjniach bezdotykowych, tunelowych i myjniach automatycznych. Usuwa kamień z powierzchni metalowych i resztki węglowodorów. Wysoka moc detergentu zapewnia skuteczne i trwałe rezultaty. Regularne stosowanie sprawia, że obiekt jest jak nowy.
Superpolish wax

Superpolish wax

Zalety Długotrwały połysk. Ochrona przed promieniami UV, zapobiega starzeniu się lakieru. Przyjemny zapach wanilii. Błyszczący samochód przez dłuższy czas. Efekt wzmocniony przy każdym myciu.
Active mousse plus

Active mousse plus

Zalety Ta aktywna piana o wysokiej gęstości. Rozpuszcza i eliminuje wszelkiego rodzaju tłuszcze i zabrudzenia na pojazdach. Niezwykła moc i orzeźwiający zapach SPA, przyczynia się do atrakcyjnego wrażenia z mycia samochodu. Niska wymagana dawka maksymalizuje skuteczność przy niższym zużyciu, co sprawia, że skoncentrowany szampon jest bardziej przyjazny dla środowiska.
GLOSSY TEARS wax

GLOSSY TEARS wax

NOWOŚĆ Ten nowy wosk poprawia widoczność i bezpieczeństwo jazdy podczas deszczu. Wosk tworzy superhydrofobową powłokę, która odpycha kropelki deszczu, imitując "efekt lotosu", pozostawiając przednią szybę suchą. Przy prędkościach jazdy 50 km / h lub więcej przednia szyba pozostaje bez kropel wody, co zmniejsza zużycie wycieraczek i znacznie poprawia warunki jazdy. Specjalna powłoka ochronna stworzona przez wosk na nadwoziu poprawia połysk pojazdu, pozostając go dłużej czystym.