Z dumą informujemy że jesteśmy oficjalnym partnerem w Polsce marki

istobal partner polska

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Myjnie samochodowe M1, M'START, M'NEX, FLEX5 i TRACER zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić Wasze oczekiwania.

Budowa myjni samochodowych ISTOBAL

Akcesoria do myjni samochodowych

Odkryj wszystkie zalety naszych akcesorii do myjni samochodowych ISTOBAL.

Akcesoria do myjni samochodowych

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Nasze modele oferują maksymalną wszechstronność, aby dostosować się do specyficznych potrzeb Twojej floty.

Myjnie ciężarowe ISTOBAL

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL

Zaprojektowane tak, aby przewyższyć Odkryj wszystkie zalety naszych myjni bezdotykowych.

Myjnie bezdotykowe ISTOBAL
myjnie samochodowe istobal

T’WASH10 - samochodowa myjnia tunelowa

Nowa myjnia tunelowa TWASH, łączy w sobie wszechstronność myjni automatycznych z wydajnością typową dla samochodowych myjni tunelowych.

 

Nowa konstrukcja zapewnia optymalne wykożystanie w obiektach, w których liczy się każdy metr kwadratowy. Począwszy od obiektów o długośc jedynie 9.3 metra, a wraz z dodatkowymi modułami myjącymi i woskującymi, maksymalnie do 15,8 metrów.

Firma Istobal opracowała wydajne oprogramowanie, które pozwala użytkownikom koordynować operację najazdu z systemem ruch przenośnika na szynach, dzięki czemu można uzyskać doskonałe mycie i suszenie oraz wysoką wydajność.

 

RÓŻNE WYMIARY NA RÓŻNE PRZESTRZENIE

  • 9,3 metra: moduł myjący z trzema szczotkami, myciem kół, płukaniem końcowym, woskowaniem i suszeniem
  • 10,9 metra: z dodatkową kurtyną separującą sekcje woskowania i suszenia
  • 12,5 metra: z dodatkowymi szczotkami pionowymi
  • 14,1 metrów: z wszytkimi dodatkami
  • 15,8 metra: z dodatkową powierzchnią na lepszą aplikację wosku
  • Wydajność TWASH: do 30 pojazdów na godzinę
Wyposażenie podstawowe myjni tunelowej TWASH
Dotykowy panel kontrolny Menu panelu zostało zapożyczone z myjni portalowych. Prosta, intuicyjna obsługa ułatwia pracę operatorowi. Służy do ustawiania parametrów myjni oraz czynności diagnostycznych. Dodatkowo panel wyposażony jest w awaryjny przycisk STOP oraz przycisk START.
Platforma pozycjonująca Służy do osiowego ustawiania pojazdów wjeżdżających na myjnię, ułatwiając wjazd i usprawniając obsługę.
Transporter łańcuchowy 2`` Galwanicznie zabezpieczony przed korozją, wyposażony w zespół napędowy o elektronicznie kontrolowanej prędkości przesuwu.
Moduł myjący Jest wykonany w postaci portalu wyposażonego w dwustronnie łożyskowaną szczotkę poziomą, myjącą przód, tył i dach pojazdu oraz dwie szczotki pionowe myjące przód, boki i tył pojazdu. Portal porusza się po torach dł. 2,64m, a szczotki boczne wykonują tzw. domywanie przodu i tyłu pojazdu. Ponadto szczotki dopasowują się do kształtu pojazdu oraz wyposażone są w funkcję tzw. miękkiego startu. Docisk wszystkich szczotek do pojazdu jest regulowany i kontrolowany elektronicznie.
Moduł spłukiwania Służy do spłukiwania końcowego pojazdów po zakończeniu fazy mycia. Występuje w postaci niezależnej bramki instalowanej za modułem dodatkowych szczotek bocznych. Gdy dodatkowych szczotek nie ma, łuk spłukujący może być zainstalowany na portalu myjącym. Do spłukiwania jest używana zawsze świeża woda z dodatkiem specjalnego wosku ułatwiającego suszenie.
Kurtyna separująca Zapobiega wciągnięciu wody ze strefy mycia przez wentylatory suszarki.
Moduł suszenia System suszenia składa się z 4 turbin (dwóch górnych i dwóch bocznych) o mocy 4kW każda. Wszystkie posiadają bardzo duży wydatek powietrza, zapewniający efektywne suszenie. Specjalnie wyprofilowane dysze suszarki poziomej zapewniają lepsze dosuszenie przodu i tyłu pojazdu.
Zespół pomp dozujących Składa się z precyzyjnych pompek podających małymi porcjami potrzebne chemikalia ze zbiorników znajdujących się w kolumnie portalu.
System kontroli wyjazdu z semaforem Składa się z pary fotokomórek wykrywających pojazd oraz światła zezwalające na wyjazd.
Istnieje szeroka paleta możliwości konfiguracyjnych związanych z wyglądem i wyposażeniem myjnii portalowo-tunelowej TWASH. Różne typy i wzory osłon, światła LED — uczynią każde urządzenie wyjątkowym. Większość opcji dodatkowych zwiększających efektywność mycia może być zainstalowanych na portalu i nie powoduje wydłużenia stanowiska mycia.
Dane techniczne
Długość transportera (metry): 9,3 - 15,8
Liczba szczotek: 5
Wydajność: do 30
Szerokość (metry): 4,5
Wysokość (metry): 3,1
Długość (metry): 15,64 - 22,24
Wysokość mycia (metry): 2,30
Szerokość mycia (metry): 2,50