Z dumą informujemy że jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki

istobal partner polska

T’WASH10 - samochodowa myjnia tunelowa

Nowa myjnia tunelowa TWASH, łączy w sobie wszechstronność myjni automatycznych z wydajnością typową dla samochodowych myjni tunelowych.

 

Nowa konstrukcja zapewnia optymalne wykożystanie w obiektach, w których liczy się każdy metr kwadratowy. Począwszy od obiektów o długośc jedynie 9.3 metra, a wraz z dodatkowymi modułami myjącymi i woskującymi, maksymalnie do 15,8 metrów.

Firma Istobal opracowała wydajne oprogramowanie, które pozwala użytkownikom koordynować operację najazdu z systemem ruch przenośnika na szynach, dzięki czemu można uzyskać doskonałe mycie i suszenie oraz wysoką wydajność.

 

RÓŻNE WYMIARY NA RÓŻNE PRZESTRZENIE

  • 9,3 metra: moduł myjący z trzema szczotkami, myciem kół, płukaniem końcowym, woskowaniem i suszeniem
  • 10,9 metra: z dodatkową kurtyną separującą sekcje woskowania i suszenia
  • 12,5 metra: z dodatkowymi szczotkami pionowymi
  • 14,1 metrów: z wszytkimi dodatkami
  • 15,8 metra: z dodatkową powierzchnią na lepszą aplikację wosku
  • Wydajność TWASH: do 30 pojazdów na godzinę
Wyposażenie podstawowe myjni tunelowej TWASH
Dotykowy panel kontrolny Menu panelu zostało zapożyczone z myjni portalowych. Prosta, intuicyjna obsługa ułatwia pracę operatorowi. Służy do ustawiania parametrów myjni oraz czynności diagnostycznych. Dodatkowo panel wyposażony jest w awaryjny przycisk STOP oraz przycisk START.
Platforma pozycjonująca Służy do osiowego ustawiania pojazdów wjeżdżających na myjnię, ułatwiając wjazd i usprawniając obsługę.
Transporter łańcuchowy 2`` Galwanicznie zabezpieczony przed korozją, wyposażony w zespół napędowy o elektronicznie kontrolowanej prędkości przesuwu.
Moduł myjący Jest wykonany w postaci portalu wyposażonego w dwustronnie łożyskowaną szczotkę poziomą, myjącą przód, tył i dach pojazdu oraz dwie szczotki pionowe myjące przód, boki i tył pojazdu. Portal porusza się po torach dł. 2,64m, a szczotki boczne wykonują tzw. domywanie przodu i tyłu pojazdu. Ponadto szczotki dopasowują się do kształtu pojazdu oraz wyposażone są w funkcję tzw. miękkiego startu. Docisk wszystkich szczotek do pojazdu jest regulowany i kontrolowany elektronicznie.
Moduł spłukiwania Służy do spłukiwania końcowego pojazdów po zakończeniu fazy mycia. Występuje w postaci niezależnej bramki instalowanej za modułem dodatkowych szczotek bocznych. Gdy dodatkowych szczotek nie ma, łuk spłukujący może być zainstalowany na portalu myjącym. Do spłukiwania jest używana zawsze świeża woda z dodatkiem specjalnego wosku ułatwiającego suszenie.
Kurtyna separująca Zapobiega wciągnięciu wody ze strefy mycia przez wentylatory suszarki.
Moduł suszenia System suszenia składa się z 4 turbin (dwóch górnych i dwóch bocznych) o mocy 4kW każda. Wszystkie posiadają bardzo duży wydatek powietrza, zapewniający efektywne suszenie. Specjalnie wyprofilowane dysze suszarki poziomej zapewniają lepsze dosuszenie przodu i tyłu pojazdu.
Zespół pomp dozujących Składa się z precyzyjnych pompek podających małymi porcjami potrzebne chemikalia ze zbiorników znajdujących się w kolumnie portalu.
System kontroli wyjazdu z semaforem Składa się z pary fotokomórek wykrywających pojazd oraz światła zezwalające na wyjazd.
Istnieje szeroka paleta możliwości konfiguracyjnych związanych z wyglądem i wyposażeniem myjnii portalowo-tunelowej TWASH. Różne typy i wzory osłon, światła LED — uczynią każde urządzenie wyjątkowym. Większość opcji dodatkowych zwiększających efektywność mycia może być zainstalowanych na portalu i nie powoduje wydłużenia stanowiska mycia.
Dane techniczne
Długość transportera (metry): 9,3 - 15,8
Liczba szczotek: 5
Wydajność: do 30
Szerokość (metry): 4,5
Wysokość (metry): 3,1
Długość (metry): 15,64 - 22,24
Wysokość mycia (metry): 2,30
Szerokość mycia (metry): 2,50

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL

MARKI ISTOBAL

W POLSCE