Kontakt

Biuro handlowe Istoserwis

ul. Słowackiego 100
26-600 Radom

współpraca / zapytania do firmy

Jakub Stępniewski
tel. 502-500-075
email: biuro@istoserwis.pl

ISTO serwis – Sebastian Holewiński

ul. Paderewskiego 28/56
26-600 Radom
NIP: 796-270-82-43

Części/ Chemia / rozliczenia

Joanna Płatos
tel. 502-500-199
email: joanna@istoserwis.pl

Serwis

Wojciech Sobór
tel. 502-500-201
email: wojciech@istoserwis.pl
email: serwis@istoserwis.pl

zapytania ofertowe

Filip Bojarski
tel. 502-500-091
email: filip@istoserwis.pl

zapytania ofertowe

Piotr Laskowski
tel. 502-500-251
email: piotr@istoserwis.pl

zapytania ofertowe

Maciej Matusiak
tel. 502-500-181
email: maciej@istoserwis.pl

    Czym aktualnie jesteś zainteresowany?




    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

    Planujesz budowę
    lub modernizację myjni?

    Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.

    Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualnie dobraną do Twoich potrzeb.
    Skontaktuj się