Z dumą informujemy że jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce marki

istobal partner polska

Istobal

ISTOBAL - lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do mycia i pielęgnacji samochodów.

Silna ekspansja na rynki zagraniczne daje firmie ISTOBAL silną pozycję na arenie międzynarodowej, jako jednej z najlepszych europejskich firm w branży. 
ISTOBAL jest światowym punktem odniesienia w ponad 75 krajach i jest silnie zaangażowany w innowacje i wydajne globalne rozwiązania.

Silna ekspansja na rynki zagraniczne daje firmie ISTOBAL silną pozycję na arenie międzynarodowej, jako jednej z najlepszych europejskich firm w branży. ISTOBAL jest światowym punktem odniesienia w ponad 75 krajach i jest silnie zaangażowany w innowacje i wydajne globalne rozwiązania.

Firma ISTOBAL, założona przez Ismaela Tomása Alacreu w 1950 roku, zdołała zachować charakter firmy rodzinnej. 
Obecnie trzecia generacja właścicieli - prowadzi międzynarodową korporację, składającą się z 10 spółek zależnych i 3 zakładów produkcyjnych i montażowych w Europie i Ameryce. 
Sprzedaż międzynarodowa, w najnowszym sprawozdaniu finansowym, wynosi 124 milionów euro, co stanowi 80% przychodów firmy.

Firma ISTOBAL, założona przez Ismaela Tomása Alacreu w 1950 roku, zdołała zachować charakter firmy rodzinnej. Obecnie trzecia generacja właścicieli - prowadzi międzynarodową korporację, składającą się z 10 spółek zależnych i 3 zakładów produkcyjnych i montażowych w Europie i Ameryce. Sprzedaż międzynarodowa, w najnowszym sprawozdaniu finansowym, wynosi 124 milionów euro, co stanowi 80% przychodów firmy.

Grupa ISTOBAL zatrudnia ponad 800 osób i opiera się na światowej sieci dystrybutorów, które wzmacniają zagraniczną obecność firmy. 

Skoncentrowanie się na usługach pozwala ISTOBAL dostarczać kompleksowe rozwiązania obejmujące: projektowanie, przez dział badawczo-rozwojowy stale generujący pomysły, prototypy i patenty; produkcja i inżynieria procesowa o wysokiej elastyczności operacyjnej i najnowszych osiągnięciach technologicznych; oraz marketing i wsparcie techniczne dzięki skonsolidowanej sieci wyszkolonych sprzedawców i techników.

Grupa ISTOBAL zatrudnia ponad 800 osób i opiera się na światowej sieci dystrybutorów, które wzmacniają zagraniczną obecność firmy. Skoncentrowanie się na usługach pozwala ISTOBAL dostarczać kompleksowe rozwiązania obejmujące: projektowanie, przez dział badawczo-rozwojowy stale generujący pomysły, prototypy i patenty; produkcja i inżynieria procesowa o wysokiej elastyczności operacyjnej i najnowszych osiągnięciach technologicznych; oraz marketing i wsparcie techniczne dzięki skonsolidowanej sieci wyszkolonych sprzedawców i techników.

Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów chemicznych nowej generacji, finansowania i rozwiązań marketingowych dla swoich klientów uzupełnia ofertę kompleksowych usług ISTOBAL. 
Wszystko to odbywa się z myślą o potrzebie dostosowania produktów do wymagań rynku i wzrostu zadowolenia dla użytkowników końcowych.

Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów chemicznych nowej generacji, finansowania i rozwiązań marketingowych dla swoich klientów uzupełnia ofertę kompleksowych usług ISTOBAL. Wszystko to odbywa się z myślą o potrzebie dostosowania produktów do wymagań rynku i wzrostu zadowolenia dla użytkowników końcowych.